Blichmann BeerGun: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 43: | Line 43: | ||
|1/20/2013 | |1/20/2013 | ||
|3 12oz brown bottles | |3 12oz brown bottles | ||
|- | |||
|[[Beer 2013.02|Rhubarb Waves of Grain]] | |||
|Eric Stein & Charlie & Tucker | |||
|3/3/2013 | |||
|6 12oz brown bottles | |||
|} | |} | ||