Keg 1: Difference between revisions

From Pumping Station One
Line 44: Line 44:
|Eric Stein
|Eric Stein
|Moved to serving fridge
|Moved to serving fridge
|[[Beer 2013.01]]
|-
|3/3/2013
|Eric Stein
|Put on Tap 1.
|[[Beer 2013.01]]
|[[Beer 2013.01]]
|}
|}