Blichmann BeerGun: Difference between revisions

From Pumping Station One
No edit summary
Line 28: Line 28:
{| class="wikitable" border="1"
{| class="wikitable" border="1"
! Beer
! Beer
! Bottler
! Bottler(s)
! Date
! Date
! Bottles
! Bottles
|-
|-
|[[Beer 2012.04|Doppelbock]]
|[[Beer 2012.04|Doppelbock]]
|Eric Stein
|Eric Stein & Andy Pace
|1/20/2013
|3 12oz brown bottles
|-
|[[Beer 2012.03|Pumpkin Ale]]
|Eric Stein & Andy Pace
|1/20/2013
|1/20/2013
|3 12oz brown bottles
|3 12oz brown bottles
|}
|}