Delta Drill Press (8in): Difference between revisions

From Pumping Station One
No edit summary
Line 110: Line 110:
! Qualified Member
! Qualified Member
! Trained By
! Trained By
|-
|Sacha De'Angeli
|Danger Committee
|-
|-
|Shawn Blaszak
|Shawn Blaszak
Line 116: Line 119:
|Chris Fanning
|Chris Fanning
|Shawn Blaszak
|Shawn Blaszak
|-
|Jeremy Bloyd-Peshkin
|Sacha De'Angeli
|}
|}