Java Master 2002 Coffee Roaster: Difference between revisions

From Pumping Station One
Rdpierce (talk | contribs)
Rdpierce (talk | contribs)
Line 173: Line 173:
|Theo Tetzlaff
|Theo Tetzlaff
|Riley Pierce (refresher 9/8/23)
|Riley Pierce (refresher 9/8/23)
|4/16/23
|-
|-
|Jordan Kessel
|Jordan Kessel
Line 294: Line 293:
|Riley Pierce
|Riley Pierce
|7/29/24
|7/29/24
|-
|Books
|Riley Pierce
|10/17/24
|-
|Joe Somers
|Riley Pierce
|10/17/24
|-
|Caleb Schemmer
|Riley Pierce
|10/17/24
|-
|-
|}
|}