Java Master 2002 Coffee Roaster: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 173: | Line 173: | ||
|Theo Tetzlaff | |Theo Tetzlaff | ||
|Riley Pierce (refresher 9/8/23) | |Riley Pierce (refresher 9/8/23) | ||
|- | |- | ||
|Jordan Kessel | |Jordan Kessel | ||
| Line 294: | Line 293: | ||
|Riley Pierce | |Riley Pierce | ||
|7/29/24 | |7/29/24 | ||
|- | |||
|Books | |||
|Riley Pierce | |||
|10/17/24 | |||
|- | |||
|Joe Somers | |||
|Riley Pierce | |||
|10/17/24 | |||
|- | |||
|Caleb Schemmer | |||
|Riley Pierce | |||
|10/17/24 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||