Boss Laser Settings: Difference between revisions
From Pumping Station One
Makelemonade (talk | contribs) |
Makelemonade (talk | contribs) |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
| 25? | | 25? | ||
| 80 | | 80 | ||
| | |||
|- | |||
| Plywood | |||
| 1/4" | |||
| 55 | |||
| 50 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
| 25? | | 25? | ||
| 80 | | 80 | ||
| | |||
|- | |||
| Plywood | |||
| 1/4" | |||
| 55 | |||
| 50 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||