Electrical: Difference between revisions
From Pumping Station One
Garynhouse (talk | contribs) |
Garynhouse (talk | contribs) |
||
| Line 924: | Line 924: | ||
|- | |- | ||
| 42 || No || | | 42 || No || | ||
|} | |||
{| border="1" class="sortable" | |||
!big dist panel woods | |||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
!as of june 2021 | |||
! | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
|hot metals | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
|PP1-9 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
|175 a ???? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
!breaker | |||
|amps | |||
|controls | |||
| | |||
|breaker | |||
|amps | |||
|controls | |||
|- | |||
!1 | |||
|40 | |||
|Kwtt meter | |||
| | |||
|2 | |||
| | |||
|dust collector | |||
|- | |||
!3 | |||
|40 | |||
| | |||
| | |||
|4 | |||
| | |||
|dust collector | |||
|- | |||
!5 | |||
|40 | |||
| | |||
| | |||
|6 | |||
| | |||
|dust collector | |||
|- | |||
! | |||
|} | |} | ||