Router Table (was Excalibur): Difference between revisions

From Pumping Station One
Mtbaker (talk | contribs)
mNo edit summary
Kardia (talk | contribs)
Line 37: Line 37:
! Qualified Member
! Qualified Member
! Trained By
! Trained By
! Date Certified
! Date Certified}
|-
|-
|Keon Turner
|Keon Turner
Line 1,289: Line 1,289:
|07/18/19
|07/18/19
|-
|-
}
|Joseph Kardia
|Ralph Brendler
|08/01/19
|-
 
[[Category:Shop Equipment]]
[[Category:Shop Equipment]]
[[Category:Fabrication]]
[[Category:Fabrication]]
[[Category:Wood Shop]]
[[Category:Wood Shop]]