Supermax 25x2 Drum Sander: Difference between revisions

From Pumping Station One
Slu (talk | contribs)
Kardia (talk | contribs)
m adding self to authorization
Line 64: Line 64:
! Qualified Member  
! Qualified Member  
! Trained By  
! Trained By  
! Date
! Date}
|-
|-
|Eric Beauchamp
|Eric Beauchamp
Line 384: Line 384:
|Ralph Brendler
|Ralph Brendler
|07/25/19
|07/25/19
|-}
|-
}
|Joseph Kardia
|Ralph Brendler
|08/01/19
|-
 
[[Category:Shop Equipment]]
[[Category:Shop Equipment]]
[[Category:Wood Shop]]
[[Category:Wood Shop]]