Lulzbot Taz3: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 556: | Line 556: | ||
|- | |- | ||
|John Zappa | |John Zappa | ||
|Ashish Jasani | |||
|- | |||
|Marta Guerrero | |||
|Ashish Jasani | |Ashish Jasani | ||
|- | |- | ||
| Line 556: | Line 556: | ||
|- | |- | ||
|John Zappa | |John Zappa | ||
|Ashish Jasani | |||
|- | |||
|Marta Guerrero | |||
|Ashish Jasani | |Ashish Jasani | ||
|- | |- | ||