Clausing Lathe: Difference between revisions

From Pumping Station One
Aces74 (talk | contribs)
Aces74 (talk | contribs)
Line 58: Line 58:
|Anna Yu
|Anna Yu
|
|
|
|No longer a member
|-
|-
|Ryan Pierce
|Ryan Pierce
Line 103: Line 103:
|Ed Bennett
|Ed Bennett
|
|
|
|No longer a member
|-
|-
|Kristopher Huisinga  
|Kristopher Huisinga  
Line 188: Line 188:
|Anna Yu
|Anna Yu
|12/9/14
|12/9/14
|
|No longer a member
|-   
|-   
|Chris Agocs
|Chris Agocs
|Anna Yu
|Anna Yu
|1/16/15
|1/16/15
|
|No longer a member
|-
|-
|Tom Judge
|Tom Judge
|Anna Yu
|Anna Yu
|4/14/15
|4/14/15
|
|No longer a member
|-
|-
|Yehuda (Eric) Braun
|Yehuda (Eric) Braun
Line 333: Line 333:
|Anna Yu
|Anna Yu
|6/29/18
|6/29/18
|
|-
|-
|Carlos Garcia
|Carlos Garcia
|Seven Strauss
|Seven Strauss
|7/8/18
|7/8/18
|
|-
|Dave Solomon
|Anna Yu
|8/11/18
|
|
|}
|}