48in sheet metal brake maintenance: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 42: | Line 42: | ||
|Feb 8 2018 | |Feb 8 2018 | ||
|Tucker | |Tucker | ||
|- | |||
|no burrs | |||
|X | |||
|Apr 5 2018 | |||
|Tucker/Daniel | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 42: | Line 42: | ||
|Feb 8 2018 | |Feb 8 2018 | ||
|Tucker | |Tucker | ||
|- | |||
|no burrs | |||
|X | |||
|Apr 5 2018 | |||
|Tucker/Daniel | |||
|- | |- | ||
| | | | ||