Prusa i3 3D printer: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|[[User:asyagoluboff|Anastasiia Holubova]] | |[[User:asyagoluboff|Anastasiia Holubova]] | ||
| Sky Nova | |||
|- | |||
|[[User:lorxus|Paul Rapoport]] | |||
| Sky Nova | | Sky Nova | ||