Clausing Lathe maintenance: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 49: | Line 49: | ||
|Nov 9 2017 | |Nov 9 2017 | ||
|Tucker | |Tucker | ||
|- | |||
|x | |||
|x | |||
| | |||
|Jan 11, 2011 | |||
|Tucker/Zlatan | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 49: | Line 49: | ||
|Nov 9 2017 | |Nov 9 2017 | ||
|Tucker | |Tucker | ||
|- | |||
|x | |||
|x | |||
| | |||
|Jan 11, 2011 | |||
|Tucker/Zlatan | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||