Boss Laser Settings: Difference between revisions
From Pumping Station One
m →Engraving: add rubber |
|||
| Line 98: | Line 98: | ||
| 100 | | 100 | ||
| 25 | | 25 | ||
|- | |||
| Speedycarve (rubber) | |||
| ~1mm | |||
| 50 | |||
| 10 | |||
|} | |} | ||
m →Engraving: add rubber |
|||
| Line 98: | Line 98: | ||
| 100 | | 100 | ||
| 25 | | 25 | ||
|- | |||
| Speedycarve (rubber) | |||
| ~1mm | |||
| 50 | |||
| 10 | |||
|} | |} | ||