User:Mct/locker: Difference between revisions

From Pumping Station One
Mct (talk | contribs)
m measuring: add indicator
Mct (talk | contribs)
m misc: add t&i oil
Line 180: Line 180:
! desc
! desc
! state
! state
|-
| 4 fl oz
| tool & instrument oil
| unused
|-
|-
| 4 fl oz
| 4 fl oz