Grizzly 6" jointer: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 358: | Line 358: | ||
|6/15/17 | |6/15/17 | ||
|- | |- | ||
|Danielle MacDonald|Ralph Brendler| | |Danielle MacDonald | ||
|Ralph Brendler | |||
|6/29/17 | |||
|- | |||
|Sam Yi | |||
|Ralph Brendler | |||
|7/27/17 | |||
|} | |} | ||
[[Category:Shop Equipment]] | [[Category:Shop Equipment]] | ||
[[Category:Wood Shop]] | [[Category:Wood Shop]] | ||