Clausing Lathe maintenance: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 25: | Line 25: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|x | |||
|x | |||
| | |||
|Aug3 2017 | |||
|Tucker/Miriam | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 25: | Line 25: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|x | |||
|x | |||
| | |||
|Aug3 2017 | |||
|Tucker/Miriam | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||