User:Mct/locker: Difference between revisions
From Pumping Station One
m →misc |
|||
| Line 37: | Line 37: | ||
| 1 | | 1 | ||
| sanding sponge | | sanding sponge | ||
| unused | |||
|- | |||
| 7 pads | |||
| 0000 steel wool | |||
| unused | | unused | ||
|} | |} | ||
m →misc |
|||
| Line 37: | Line 37: | ||
| 1 | | 1 | ||
| sanding sponge | | sanding sponge | ||
| unused | |||
|- | |||
| 7 pads | |||
| 0000 steel wool | |||
| unused | | unused | ||
|} | |} | ||