User:Mct/locker: Difference between revisions
From Pumping Station One
m →misc |
m →misc |
||
| Line 169: | Line 169: | ||
| 12" x 1/4" roll, neoprene | | 12" x 1/4" roll, neoprene | ||
| dirty, 1 mangled edge | | dirty, 1 mangled edge | ||
|- | |||
| 1 | |||
| 9" x 60yds, paper roll | |||
| oily | |||
|} | |} | ||