User:Mct/locker: Difference between revisions

From Pumping Station One
Mct (talk | contribs)
Mct (talk | contribs)
Line 499: Line 499:
|-
|-
! count
! count
! length
! finish
! finish
! length
! desc
! desc
! state
! state
Line 514: Line 514:
| bastard cut
| bastard cut
| double-cut tapered rectangular
| double-cut tapered rectangular
| no wear
|-
| 5
| 3"
| diamond
| needle file set; ass. profiles
| no wear
| no wear
|}
|}