Dayton 6x9 Belt Sander: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|Eric Beauchamp | |Eric Beauchamp | ||
|Danger committee | |Danger committee | ||
|- | |||
|Paul McClay | |||
|Ralph Brendler | |||
|5/18/17 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 16:59, 26 May 2017
|
| |
| Owner/Loaner | PS:One |
|---|---|
| Usability | yes |
| Contact | Eric Beauchamp |
| Where | Wood Shop |
| Authorization Needed | yes |
| Hackable | no |
| Estimated Value | $500 |
| Host Area | Wood Shop |
| Qualified Member | Trained By | |
|---|---|---|
| Eric Beauchamp | Danger committee | |
| Paul McClay | Ralph Brendler | 5/18/17 |