Lulzbot Taz3: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 511: | Line 511: | ||
|- | |- | ||
|Sam Chen | |Sam Chen | ||
|Skylar Nova | |||
|- | |||
|James Jacobs | |||
|Skylar Nova | |||
|- | |||
Martina Josimovska | |||
|Skylar Nova | |Skylar Nova | ||
|} | |} | ||
| Line 511: | Line 511: | ||
|- | |- | ||
|Sam Chen | |Sam Chen | ||
|Skylar Nova | |||
|- | |||
|James Jacobs | |||
|Skylar Nova | |||
|- | |||
Martina Josimovska | |||
|Skylar Nova | |Skylar Nova | ||
|} | |} | ||