Lulzbot Taz3: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 508: | Line 508: | ||
|- | |- | ||
|Paul McClay | |Paul McClay | ||
|Skylar Nova | |||
|- | |||
|Sam Chen | |||
|Skylar Nova | |Skylar Nova | ||
|} | |} | ||
| Line 508: | Line 508: | ||
|- | |- | ||
|Paul McClay | |Paul McClay | ||
|Skylar Nova | |||
|- | |||
|Sam Chen | |||
|Skylar Nova | |Skylar Nova | ||
|} | |} | ||