User:Mct/locker: Difference between revisions

From Pumping Station One
Mct (talk | contribs)
Mct (talk | contribs)
Line 104: Line 104:
! desc
! desc
! state
! state
|-
| 3oz
| WD-40
| opened; with pipe
|-
|-
| 2 fl oz
| 2 fl oz
Line 133: Line 129:
| no damage
| no damage
|-
|-
| 10 pair
| 9 pair
| heavy-duty nitrile gloves
| heavy-duty nitrile gloves
| unused
| unused