User:Mct/locker: Difference between revisions
From Pumping Station One
mNo edit summary |
|||
| Line 330: | Line 330: | ||
| 1/4" OD round | | 1/4" OD round | ||
| Al | | Al | ||
|- | |||
| 1 | |||
| 7" | |||
| 3/8" hex | |||
| 6061 Al | |||
|} | |} | ||
mNo edit summary |
|||
| Line 330: | Line 330: | ||
| 1/4" OD round | | 1/4" OD round | ||
| Al | | Al | ||
|- | |||
| 1 | |||
| 7" | |||
| 3/8" hex | |||
| 6061 Al | |||
|} | |} | ||