Clausing Lathe: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 293: | Line 293: | ||
|8/11/16 | |8/11/16 | ||
| | | | ||
|- | |||
|Eric Beauchamp | |||
|Anna Yu | |||
|9/24/16 | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
| Line 293: | Line 293: | ||
|8/11/16 | |8/11/16 | ||
| | | | ||
|- | |||
|Eric Beauchamp | |||
|Anna Yu | |||
|9/24/16 | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||