Jewelry Tools: Difference between revisions

From Pumping Station One
Aushra (talk | contribs)
No edit summary
Aushra (talk | contribs)
No edit summary
Line 71: Line 71:
! Item
! Item
! Photo
! Photo
|-
|
|
| [[File: abrasives.jpg]]
| [[File: abrasives.jpg]]
|-
|
|
|[[File: binding_wire.jpg]]
|[[File: binding_wire.jpg]]
|-
|
|
|[[File: buffer.jpg]]
|[[File: buffer.jpg]]
|-
|
|
|[[File: burrs.jpg]]
|[[File: burrs.jpg]]
|-
|
|
|[[File: drill_bits.jpg]]
|[[File: drill_bits.jpg]]
|
|
|[[File: equipment_cabinet.jpg]]
|[[File: equipment_cabinet.jpg]]
|-
}
}


[[Category:Equipment]]
[[Category:Equipment]]