Ridgid Oscillating Spindle Sander: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 28: | Line 28: | ||
! Qualified Member | ! Qualified Member | ||
! Trained By | ! Trained By | ||
| Date Certified | |||
|- | |- | ||
|Matt Triano | |Matt Triano | ||
| Line 99: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
|Kurt Ziegel | |Kurt Ziegel | ||
|Eric Beauchamp | |||
|6/4/15 | |||
|- | |||
|Simon Pyle | |||
|Eric Beauchamp | |Eric Beauchamp | ||
|6/4/15 | |6/4/15 | ||