Ridgid Oscillating Spindle Sander: Difference between revisions

From Pumping Station One
Kziegel (talk | contribs)
Esp (talk | contribs)
Line 28: Line 28:
! Qualified Member
! Qualified Member
! Trained By
! Trained By
| Date Certified
|-
|-
|Matt Triano
|Matt Triano
Line 99: Line 100:
|-
|-
|Kurt Ziegel
|Kurt Ziegel
|Eric Beauchamp
|6/4/15
|-
|Simon Pyle
|Eric Beauchamp
|Eric Beauchamp
|6/4/15
|6/4/15