Lulzbot Taz3: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 275: | Line 275: | ||
|Elizabeth Koprucki | |Elizabeth Koprucki | ||
|- | |- | ||
|Michael Patton | |||
|[[User:rdoeksen|Ray Doeksen]] | |||
|- | |||
|Chris Leeson | |||
|[[User:rdoeksen|Ray Doeksen]] | |||
|- | |||
|Matt Pollina | |||
|[[User:rdoeksen|Ray Doeksen]] | |||
|- | |||
|Scott Anamizu | |||
|[[User:rdoeksen|Ray Doeksen]] | |||
|- | |||
[[Category:Fabrication]] | [[Category:Fabrication]] | ||
[[Category:CNC]] | [[Category:CNC]] | ||