Shopbot PRS CNC router: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 330: | Line 330: | ||
|- | |- | ||
|Sam Reicks | |Sam Reicks | ||
|Andrew Camardella | |||
|- | |||
|Touly Phiachantharath | |||
|Andrew Camardella | |Andrew Camardella | ||
|- | |- | ||
| Line 330: | Line 330: | ||
|- | |- | ||
|Sam Reicks | |Sam Reicks | ||
|Andrew Camardella | |||
|- | |||
|Touly Phiachantharath | |||
|Andrew Camardella | |Andrew Camardella | ||
|- | |- | ||