Clausing Lathe: Difference between revisions

From Pumping Station One
Aces74 (talk | contribs)
Aces74 (talk | contribs)
Line 70: Line 70:
|-  
|-  
|Matthew Triano  
|Matthew Triano  
|Anna Yu
|
|-
|Todd Allen
|Anna Yu
|
|-
|Allen LeSage
|Anna Yu  
|Anna Yu  
|
|
Line 89: Line 81:
|
|
|-  
|-  
|Jeremy Bloyd-Peshkin
|Ed Bennett
|
|-
|Kristopher Huisinga  
|Kristopher Huisinga  
|Anna Yu  
|Anna Yu  
Line 105: Line 101:
|
|
|-  
|-  
|Todd Allen
|Anna Yu
|
|-
|Allen LeSage
|Anna Yu
|
|-
|Jason Shanfield
|Jason Shanfield
|Anna Yu  
|Anna Yu  
|
|1/10/14
|-  
|-  
|Edward Muela
|Edward Muela
|Anna Yu  
|Anna Yu  
|
|5/13/14
|-  
|-  
|Samuel Swope
|Samuel Swope
|Anna Yu  
|Anna Yu  
|
|5/13/14
|-  
|-
|Jeremy Bloyd-Peshkin
|Ed Bennett
|
|-
|Jay Hopkins
|Jay Hopkins
|Anna Yu
|Anna Yu