Clausing Lathe: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|Matthew Triano | |Matthew Triano | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
| | | | ||
| Line 89: | Line 81: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jeremy Bloyd-Peshkin | |||
|Ed Bennett | |||
| | |||
|- | |||
|Kristopher Huisinga | |Kristopher Huisinga | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
| Line 105: | Line 101: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Todd Allen | |||
|Anna Yu | |||
| | |||
|- | |||
|Allen LeSage | |||
|Anna Yu | |||
| | |||
|- | |||
|Jason Shanfield | |Jason Shanfield | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
| | |1/10/14 | ||
|- | |- | ||
|Edward Muela | |Edward Muela | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
| | |5/13/14 | ||
|- | |- | ||
|Samuel Swope | |Samuel Swope | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
| | |5/13/14 | ||
|- | |- | ||
|Jay Hopkins | |Jay Hopkins | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||