DoAll Bandsaw: Difference between revisions
From Pumping Station One
Amishhammer (talk | contribs) No edit summary |
|||
| Line 126: | Line 126: | ||
! Qualified Member | ! Qualified Member | ||
! Trained By | ! Trained By | ||
!Date Trained | |||
|- | |- | ||
|Dean Anderson | |Dean Anderson | ||
| Line 132: | Line 133: | ||
|Everett Wilson | |Everett Wilson | ||
|Dean Anderson | |Dean Anderson | ||
| | |||
|- | |- | ||
| Ed Bennett | | Ed Bennett | ||
| Dean Anderson | | Dean Anderson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Ryan Pierce | |Ryan Pierce | ||
|Dean Anderson | |Dean Anderson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Bryan Gleason | |Bryan Gleason | ||
|Dean Anderson | |Dean Anderson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Michael Czubak | |Michael Czubak | ||
|Dean Anderson | |Dean Anderson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
|Dean Anderson | |Dean Anderson | ||
| | |||
|- | |||
| Anna Yu | |||
| Ed Bennett | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Kyle Bieneman | |Kyle Bieneman | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Scott Little | |Scott Little | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
| | |||
|- | |- | ||
|RJ Metzger | |RJ Metzger | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Giovanni Arroyo | |Giovanni Arroyo | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
| | |||
|- | |||
|Jeff McBride | |||
|Ed Bennett | |||
|10/9/14 | |||
|- | |||
|Mike Kislovsky | |||
|Ed Bennett | |||
|10/9/14 | |||
|- | |||
|Arjun Wadnerkar | |||
|Ed Bennett | |||
|10/9/14 | |||
|- | |||
|Oscar Villareal | |||
|Ed Bennett | |||
|10/9/14 | |||
|- | |||
|John Butera | |||
|Ed Bennett | |||
|10/18/14 | |||
|- | |||
|Alex Schaffer | |||
|Ed Bennett | |||
|10/18/14 | |||
|- | |||
|Daniel Loeser | |||
|Ed Bennett | |||
|10/18/14 | |||
|- | |||
|Jonathan Bisson | |||
|Ed Bennett | |||
|10/18/14 | |||
|- | |- | ||
|[[User:amishhammer|Tom Judge]] | |[[User:amishhammer|Tom Judge]] | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
| | |||
|-} | |-} | ||
[[Category:Metalworking]] | [[Category:Metalworking]] | ||
[[Category:Coldmetals]] | [[Category:Coldmetals]] | ||