Shopbot PRS CNC router: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 242: | Line 242: | ||
|- | |- | ||
|Eric Stein | |Eric Stein | ||
|Bart | |||
|- | |||
|Colin Parsons | |||
|Bart | |Bart | ||
|- | |- | ||
| Line 242: | Line 242: | ||
|- | |- | ||
|Eric Stein | |Eric Stein | ||
|Bart | |||
|- | |||
|Colin Parsons | |||
|Bart | |Bart | ||
|- | |- | ||