Lulzbot Taz3: Difference between revisions

From Pumping Station One
Ekoprucki (talk | contribs)
No edit summary
Ekoprucki (talk | contribs)
mNo edit summary
Line 69: Line 69:
! qualified member
! qualified member
! trained by
! trained by
|-
|Elizabeth Koprucki
|Elizabeth Koprucki
|Derek Bever
|Derek Bever