2013 Votes: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 12: | Line 12: | ||
| [[Meeting Notes 10-15-2013]] || 10/08/2013 || [[Mill purchase]] || [[User:Tucker]] | | [[Meeting Notes 10-15-2013]] || 10/08/2013 || [[Mill purchase]] || [[User:Tucker]] | ||
|- | |- | ||
| || 10/07/2013 || [[Anti-Harassment Policy Vote]] || [[User:josh]] | | [[Meeting Notes 10-15-2013]] || 10/07/2013 || [[Anti-Harassment Policy Vote]] || [[User:josh]] | ||
|- | |||
| [[Meeting Notes 10-15-2013]] || || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||