2013 Votes: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
! Reference !! Date Proposed !! Description !! Sponsor | ! Reference !! Date Proposed !! Description !! Sponsor | ||
|- | |||
| | | [[Meeting Notes 10-15-2013]] || 9/28/2013 || [[Exceptional Members Vote]] || [[User:Hef]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||