Keg 1: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 70: | Line 70: | ||
|bottled all of it, cleaned up | |bottled all of it, cleaned up | ||
|soaking pbw | |soaking pbw | ||
|- | |||
|9/24/2013 | |||
|Brittany Zimmerman | |||
|sanitized, put [[Beer 2013.08]] in it | |||
|[[Beer 2013.08]] | |||
|} | |} | ||