2013 Votes: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
! Reference !! Date !! Description !! Sponsor !! Yea !! Nay !! Present | ! Reference !! Date !! Description !! Sponsor !! Yea !! Nay !! Present | ||
|- | |||
| || 6/13/2013 || [[TidySpace Vote]] || Colin Parsons || || || | |||
|- | |- | ||
| || 6/14/2013 || [[Water Filter/Cooler/Heater Purchase Vote]] || Ed Bennett || || || | | || 6/14/2013 || [[Water Filter/Cooler/Heater Purchase Vote]] || Ed Bennett || || || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||