Keg 3: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 67: | Line 67: | ||
|Matt Triano & Brittany | |Matt Triano & Brittany | ||
|Cleaned, sanitized | |Cleaned, sanitized | ||
|N/A | |||
|- | |||
|6/4/2013 | |||
|Tucker | |||
|Filled with PBW water | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} | ||
| Line 67: | Line 67: | ||
|Matt Triano & Brittany | |Matt Triano & Brittany | ||
|Cleaned, sanitized | |Cleaned, sanitized | ||
|N/A | |||
|- | |||
|6/4/2013 | |||
|Tucker | |||
|Filled with PBW water | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} | ||