Keg 1: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 60: | Line 60: | ||
|Started clean, Pbw water | |Started clean, Pbw water | ||
|pbw water | |pbw water | ||
|- | |||
|~3/31/2013 | |||
|Tucker Tomlinson | |||
|put sake in it? | |||
|sake | |||
|} | |} | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
|Started clean, Pbw water | |Started clean, Pbw water | ||
|pbw water | |pbw water | ||
|- | |||
|~3/31/2013 | |||
|Tucker Tomlinson | |||
|put sake in it? | |||
|sake | |||
|} | |} | ||