Keg 1: Difference between revisions

From Pumping Station One
Line 49: Line 49:
|Eric Stein
|Eric Stein
|Put on Tap 1.
|Put on Tap 1.
|[[Beer 2013.01]]
|-
|3/6/2013
|Eric Stein
|Bottled the last of it. Off tap.
|[[Beer 2013.01]]
|[[Beer 2013.01]]
|}
|}