Keg 3: Difference between revisions

From Pumping Station One
Line 47: Line 47:
|Eric Stein & James Longfield
|Eric Stein & James Longfield
|Put [[Beer 2013.02]] on tap 1.
|Put [[Beer 2013.02]] on tap 1.
|N/A
|-
|3/3/2013
|Eric Stein
|Took [[Beer 2013.02]] off tap 1.
|N/A
|N/A
|}
|}