Sherline MiniMill: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 89: | Line 89: | ||
|Steven Klimczak | |Steven Klimczak | ||
|Mike Warot/Steve Farkas | |Mike Warot/Steve Farkas | ||
|- | |||
|Larry Thorpe | |||
|Mike Warot | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
|Steven Klimczak | |Steven Klimczak | ||
|Mike Warot/Steve Farkas | |Mike Warot/Steve Farkas | ||
|- | |||
|Larry Thorpe | |||
|Mike Warot | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||