Sherline MiniMill: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 74: | Line 74: | ||
|Dan "Crimson" | |Dan "Crimson" | ||
|Dan "Camo" | |Dan "Camo" | ||
|- | |||
|Jeremy Bloyd-Peshkin | |||
|3 years on the job | |||
|- | |- | ||
|Steve Farkas | |Steve Farkas | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
|Dan "Crimson" | |Dan "Crimson" | ||
|Dan "Camo" | |Dan "Camo" | ||
|- | |||
|Jeremy Bloyd-Peshkin | |||
|3 years on the job | |||
|- | |- | ||
|Steve Farkas | |Steve Farkas | ||