Epilog 30w Mini 24 Laser Engraver: Difference between revisions

From Pumping Station One
Line 121: Line 121:
| [http://www.adobe.com Adobe]
| [http://www.adobe.com Adobe]
| ai, eps, pdf
| ai, eps, pdf
| yes
| yes
|
|-
| Photoshop
| [http://www.adobe.com Adobe]
| eps, pdf
| yes
| yes
| yes
| yes
Line 130: Line 137:
| yes
| yes
| no
| no
|
|}
|}