Java Master 2002 Coffee Roaster: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 240: | Line 240: | ||
|Ryan Pierce | |Ryan Pierce | ||
|9/27/23 | |9/27/23 | ||
|- | |||
|Paul Johnson | |||
|Ryan Pierce | |||
|11/13/23 | |||
|- | |||
|John Jegerski | |||
|Ryan Pierce | |||
|11/13/23 | |||
|- | |||
|Nathan Dietz | |||
|Ryan Pierce | |||
|11/13/23 | |||
|- | |||
|Dan Tan | |||
|Ryan Pierce | |||
|11/13/23 | |||
|} | |} | ||