English Wheel: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 53: | Line 53: | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
! Qualified Member | ! Qualified Member | ||
! | !Authorized By | ||
! Date | ! Date | ||
|- | |- | ||
| Line 91: | Line 91: | ||
|Sam Abrahamson | |Sam Abrahamson | ||
|12/14/22 | |12/14/22 | ||
|- | |||
|Declan Flynn | |||
|Sam Abrahamson | |||
|9/19/23 | |||
|- | |||
|Shauen Pearce | |||
|Sam Abrahamson | |||
|12/12/23 | |||
|- | |||
|Adam Henderson | |||
|Sam Abrahamson | |||
|2/28/24 | |||
|- | |||
|Paisley Stone | |||
|Sam Abrahamson | |||
|4/9/24 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||