2020 Votes: Difference between revisions
From Pumping Station One
Garynhouse (talk | contribs) |
Garynhouse (talk | contribs) |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
|56 | |56 | ||
|passed | |passed | ||
|- | |||
|https://wiki.pumpingstationone.org/Vote_to_Purchase_Additional_Backup_Licensing | |||
|3/10/2020 | |||
|vote to buy backup licensing | |||
|Sky N | |||
|91 | |||
|16 | |||
|17 | |||
|56 | |||
|passed | |||
|- | |||
|} | |} | ||