Grizzly 6" jointer: Difference between revisions

From Pumping Station One
Slu (talk | contribs)
Kardia (talk | contribs)
Line 49: Line 49:
! Qualified Member  
! Qualified Member  
! Trained By  
! Trained By  
! Date
! Date}
|-
|-
|Matt Triano
|Matt Triano
Line 792: Line 792:
|07/25/19
|07/25/19
|-
|-
}
|Joseph kardia
|Ralph Brendler
|08/01/19
|-
 
[[Category:Shop Equipment]]
[[Category:Shop Equipment]]
[[Category:Wood Shop]]
[[Category:Wood Shop]]
[[Category:Loaned Equipment]]
[[Category:Loaned Equipment]]